ZASADY PUNKTOWANIA

Ø    Każda obecność na Mszy św. o godz. 18.00 to jeden "gol" /1punkt/

Ø    Każda obecność na Mszy św. o godz. 7.00 to dwa "gole" /2 punkty/

Ø    Osoba z większą liczbą goli /"zwycięzca"/dostaje dodatkowo 1 punkt

Ø    W przypadku bezbramkowego remisu /nikt nie przyszedł na Mszę/ zawodnikom odejmuje się 2 punkty

Ø    Obecność na różańcu w październiku to 1 "gol"

Ø    Nieobecność na Mszy niedzielnej to minus 1 punkt

Ø    Obecność na zbiórce to 1 "gol"

Ø    PRZYKŁAD: Mecz - Kowalski:Wiśniak. Kowalski był na 3 Mszach w tygodniu; Wiśniak na 2. Jeden i drugi byli na Mszy niedzielnej. Stan meczu 3:2. Kowalski dostaje 4 punkty /3 - za obecność na 3 Mszach i 1 za "zwycięstwo" nad Wiśniakiem. Pokonany dostaje 2 punkty.

Ø    PRZYKŁAD: Mecz - Kowalski:Wiśniak. Kowalski był na 2 Mszach w tygodniu; Wiśniak na 1. Kowalski był m.in. na Mszy niedzielnej, Wiśniak tylko w dzień powszedni. Stan meczu 2:0. Kowalski dostaje 3 punkty /2 - za obecność na 2 Mszach i 1 za "zwycięstwo" nad Wiśniakiem. Pokonany dostaje 0 punków /zabrano mu 1punkt za nieobecność na Mszy w niedzielę/.