Diakon Krzysztof Sieniawski

Urodził się 27.01.1989 roku. Pochodzi z Parafii Matki Boskiej Bolesnej w Gdańsku, gdzie przez lata należał do służby liturgicznej. Ukończył V Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku Oliwie i po zdaniu matury wstąpił do Gdańskiego Seminarium Duchownego. Jako akolita odbywał praktyki duszpasterskie najpierw w Parafii Przemienienia Pańskiego w Gdyni Cisowej, a następnie w Parafii Trójcy Świętej w Wejherowie. 12 czerwca 2013 r. z rąk Abpa Sławoja Leszka Głódzia przyjął święcenia diakonatu. Pierwszą parafią praktyk diakońskich jest Parafia św. Faustyny w Rotmance.
Gdyby nie wybrał studiowania teologii na pewno wybrałby studiowanie chemii, która ciągle pozostaje w kręgu jego pasji. Uwielbia język włoski i włoską kuchnię. Lubi zatapiać się w lekturze dobrej książki, a gdy słucha muzyki najczęściej jest to SDM i Dżem. Wśród zamiłowań teologicznych szczególne miejsce zajmuje liturgika i dogmatyka.